הרבה דברים קורים אצל סמסונג לאחרונה ובשבוע שעבר היא יצאה בהצהרות שונות שלפיהן תשחרר גרסאות משופרות של Galaxy S2 ו-Galaxy Tab 8.9. בנוסף, אחת האפליקציות ששיחררה הכילה בטעות לוגואים של שלושה מוצרים מיסתוריים שעדיין לא ידוע עליהם דבר. לפי איך שזה נראה, המוצרים החדשים יתגלו במסיבת העיתונים שסמסונג תערוך בתחילת חודש ספטמבר שבמהלכו גם ייערך כנס ה-IFA, תערוכה מקצועית של מוצרי אלקטרוניקה, בו סמסונג תחשוף את כל הפרטים העסיסיים.

 

חנות מחשבים טכנאי מחשבים ויקטוריה פיסי - http://www.vicpc.co.il/

 

גלקסיית שביל הסמסונג השתדרגה

כפי שציינו, סמסונג החליטה לשדרג שניים ממוצריה המובילים, הגלקסי אס 2 והגלקסי טאב 8.9, כדי להמשיך ולהוביל את שוק הטלפונים הסלולריים החכמים והטאבלטים האינטראקטיביים. השמות שניתנו לדגמים מכילים את ראשי התיבות LTE ועתה נקראים Samsung Galaxy S 2 LTE ו-Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE, כאשר תרגום צירוף האותיות LTE מציין את טכנולוגיית הרשת האלחוטית החדשה שבה הם יתמכו. פירוש המונח LTE הינו Long Term Evolution והוא בעצם מציין את הפתח לטכנולוגיית הדור הרביעי. כעיקרון, טכנולוגיית ה-LTE היא שיפור של טכנולוגיה קיימת והיא מציעה קצב תעבורת נתונים גבוהה יותר, הן בהורדה והן בהעלאה - ובמילים אחרות - גלישה מהירה יותר באינטרנט, שיחות וידאו איכותיות יותר, צפייה בסרטונים ללא תקיעות ואפילו שיתוף קבצים מהיר. להבדיל מהתמיכה ב-LTE, סמסונג גם שיפרה את תדר המעבד של שני המוצרים ל-1.5GHz ואף הגדילה את מסך הסמסונג גלקסי אס 2 ל-4.5 אינץ' (11.43 ס"מ).

 

שלושת המוצרים החדשים

הוכחה שהסקרנות לא תמיד הורגת באה לידי ביטוי באחת האפליקציות ששיחררה סמסונג, בעת שמישהו חילץ את תוכנה וגילה שהיא מכילה שלוש תמונות לוגו של שלושה מוצרים לא ידועים. שמות המוצרים הם Samsung Galaxy Wave 3 Samsung Galaxy Tab 7.7 ו-Samsung Galaxy Note וכנראה שסמסונג הולכת להציג אותם במהלך חודש ספטמבר. על-פי השערות, סמסונג גלקסי וויב 3 יהיה טלפון סלולרי שמגיע עם מערכת ההפעלה Basa OS וסמסונג גלקסי טאב 7.7 יהיה טאבלט בגודל 7.7 אינץ'. מצידם, סמסונג גלקסי נווט נשאר בגדר תעלומה ויכול להיות שיהיה קורא ספרים אינטרנטי או טאלבט הכולל עט חרט מיוחד למסכי מגע.