מה יכול להיות יותר טוב מ-Samsung Galaxy S 2? האח החדש שלו, Samsung Galaxy S 2 LTE. ומה יכול להיות יותר טוב גם ממנו? אותו דבר, רק עם HD. כן, עוד לא עבר אפילו חודש מאז שסמסונג הכריזה על הדגם המשודרג של הטלפון החכם ביותר שלה, הסמסונג גלקסי אס 2 LTE, וכבר היא מכריזה על שדרוג נוסף ומחליטה לקרוא לו Samsung Galaxy S 2 HD LTE. סמסונג אולי אינה טובה כל-כך בלתת שמות מגוונים למוצרים שלה, אך בקטע הטכנולוגי היא בהחלט מצליחה להרשים עם כל החידושים שהיא עושה בתחום הסלולר והטלפונים החכמים.

 

סמסונג גלקסי אס 2 samsung galaxy s 2 סלקום אורנג' פלאפון

 

מה מתבשל לנו הפעם

מלבד מה שכבר מוצע אצל הדגם המשודרג הראשון, כמו התמיכה בטכנולוגיית LTE, שהיא בעצם דור הסלולר הרביעי שכופל פי 5 את ביצועי קודמו, בדגם זה הוחלף המסך באחד משופר יותר מכל האחרים שמציע תמיכה מלאה ואמיתית ברזולוציית HD. אם נשווה אותו לגודל המסך של הדגם המשופר הראשון, שעומד על 4.5 אינץ' ברזולוציה 800x480, נוכל להבחין כי הוא מעט גדול ממנו ועומד על גודל 4.65 אינץ', וזאת על-מנת לתמוך באופן מלא ברזולוציה 1280x720. התמיכה ברזולוציה הגבוהה הופכת אותו למסך ה-AMOLED הראשון המתאפיין בהצגת 316ppi (פיקסלים פר אינץ') מאשר 300ppi הסטנדרטי, מה שמאפשר לו להציג תמונה ברורה וחדה יותר. בנוסף, יחס המסך החדש עומד על 16:9, מסוגל להפיק דיוק של כ-110% צבעים טבעיים ומציג תמונה ברורה וחלקה בזווית חדה של 180 מעלות מצד ימין ומצד שמאל, שבמילים אחרות זה אומר שאם תזיזו את המכשיר לצדדים אתם עדיין תוכלו לראות את התמונה כפי שהיא מלפנים, שלא כמו במסכי מחשב פופולריים. מלבד כל אלו, אפשר לומר שהוא פחות או יותר אחיו התאום של קודמו, כי שניהם מגיעים עם מעבד כפול-ליבה במהירות 1.5GHz, נפח אחסון פנימי של 16GB, מצלמה 8 מגה פיקסל עם יכולת צילום וידאו באיכות HD 1080p וכמו שכבר הזכרנו גם תמיכה בטכנולוגיית LTE.

 

זמינות ועלות

כפי שזה נראה, המוצר יהיה זמין אך ורק בקוריאה ומחירו עדיין לא נקבע ואפילו אין השערות לגביו. למרות שאינו מיועד לקהל הישראלי או אפילו האירופאי או האמריקאי, אנו סבורים כי התחרות שהוא יצור תגרום לחברות אחרות לפתח דגמים כאלו משלהם ואפילו טובים יותר ואולי כאשר זה יקרה סמסונג תחליט לחזור בה ולהפיץ אותו לכל העולם. אם לא הוא אז לפחות טובים כמוהו או יותר ממנו. נו, אז מה אתם אומרים? עדיין מחכים לאייפון 5?