השירותים שלנו

מעבדת תיקון

תיקון מחשבים ניידים. תיקון מחשבים נייחים. ניקוי על ידי לחץ אוויר ותחזוקת המחשב לצורך אריכות ימים של רכבי האלקטרוניקה. החלפת כל סוגי החלקים במחשב: שדרוג מארזים והחלפתם. החלפת מאווררים מרעישים. החלפת ספק כוח במחשבים. הפחתת הרעש שמפיק המחשב. החלפה או הוספה של דיסקים קשיחים. החלפת זיכרונות כתוצאה ממסכים כחולים.

לפרטים נוספים »

מערכת ניטור שרתים ומחשבים

מעקב אחר פעילות שרתים ואיתור תקלות מוקדם. התחברות מרחוק לכל עמדה לתמיכה טכנית. גיבוי מרוחק, (גיבוי כל עמדות המחשב כולל השרתים, הגיבוי כולל קבצי PST של מיילים גם שהקובץ בשימוש, גיבוי שרתיSQL ללא צורך בהפסקת המערכת, גיבוי מידע מכל סוגי התוכנות. הפקת דוח מסודר לכל גיבוי, התראה מיידית בדואר אלקטרוני ומסרון לנייד במקרה של כשל בגיבוי.

לפרטים נוספים »

תשתיות תקשורת לחברות

פריסת תשתיות ונקודות קצה לעמדות מחשב וטלפוניה IP. הקמת ארונות תקשרות לשרתים ומתגים. חיבור מאובטח בין משרדי או סניפי החברה. בניית דטה סנטר חכם- חסכון במקום וחשמל ע"י שימוש בחומרה חדשה וחכמה. אפשרות להתחברות מרחוק לשרתי החברה (לא מעוניין שאנשי השטח שלך יסתובבו עם מידע רגיש של המשרד? יש לנו פתרון במחיר אטרקטיבי!

לפרטים נוספים »

הקמת שרתים

שדרוג או הקמה מחדש של שרתי אקסצ'ינג' על שרתים יעודים או שרתים מרוחקים (וירטואלים) שדרוג או החלפה של שרתי SAP, או כל מערכתERP או CRM אחרת. הקמת סביבת עבודה של שולחנות עבודה וירטואלים לשמירה על עבודה רציפה ואבטחת מידע ברמה הגבוה ביותר הקמת שרתים וירטואלים לכל מטרה ועם כל מערכת הפעלה שתדרוש, ההקמה מתבצעת תוך זמן קצר ועוד באותו היום.

לפרטים נוספים »

גיבוי מרוחק

אובדן מידע באירגון יכול לגרום לקריסת האירגון. גיבוי מקומי לא מספיק במקרה של אסונות טבע, שריפה, הצפה או כל נזק פיזי אחר שיגרום לנזק בלתי הפיך לסביבת העבודה. שחזור מידע מדיסקים קשיחים שנפגעו הוא תהליך יקר מאוד ויכול להגיע לסכומים של אלפי דולרים, גיבוי מידע מרוחק לעומת זאת הוא בעליות נמוכות יחסית.

לפרטים נוספים »

מרכזיות IP

ויקטוריה פי. סי עוסקת במתן פתרונות טלפוניה מתקדמים לעסקים וחברות בכל הגדלים. בעידן התחרותי של ימינו אנו מודעים לחשיבות הזמינות הטלפונית ללקוחות והקשר הרציף בין עובדי האירגון.

לפרטים נוספים »